Zaprawa OPTI plus

OPTI plus to system ochrony kukurydzy, składający się z mieszaniny zapraw nasiennych: trzech substancji aktywnych o działaniu fungicydowym, repelentu odstraszającego dzikie zwierzęta i nawozu donasiennego, który służy do poprawy zaopatrzenia roślin w fosfor (P) i cynk (Zn). OPTI plus to jedyny w Polsce system ochrony kukurydzy o tak szerokim działaniu. Środek zarówno doskonale chroni przed chorobami grzybowymi, odstrasza dzikie zwierzęta jak i zapewnia dobry start wegetacji kukurydzy zmniejszając skutki okresów stresowych.

Dzięki zawartości nawozu donasiennego OPTI plus stanowi doskonałą stymulację rozwoju systemu korzeniowego. Zawartość fosforu i cynku, poprawia zaopatrzenie roślin w deficytowe pierwiastki w początkowym okresie rozwoju rośliny. OPTI plus poprawia wczesny rozwój i ogólną kondycję roślin, co wpływa na ich lepszą produktywność. OPTI plus dzięki zawartej substancji o silnym działaniu repelentu ogranicza presję żerowania ptaków na zasiewach kukurydzy. OPTI plus stanowi doskonałą, innowacyjną ochronę kukurydzy przed chorobami grzybowymi. Dzięki działaniu kilku substancji aktywnych OPTI plus zapewnia ochronę poprzez kompleksowe działanie kontaktowe i systemiczne w całej roślinie. OPTI plus ochrania kiełkujące ziarniaki przed powszechnie występującymi chorobami grzybowymi. Nie trzeba stosować kilku zapraw, wystarczy zamówić nasiona zaprawiane systemem OPTI plus.

OPTIPLUS 3w1

1. DYNAMICZNY WZROST

  • szybki start
  • zmniejsza skutki niskich temperatur w początkowym okresie wzrostu
  • przyśpiesza rozwój systemu korzeniowego
  • wydajna fotosynteza
  • lepsze wykorzystanie nawozów

2. OCHRONA PRZED PTAKAMI

3. ODPORNOŚĆ NA CHOROBY GRZYBOWE

  • lepsza witalność
    • zabezpiecza przed chorobami grzybowymi

 

Potrzebujesz paszy, jakiegoś środka ochrony roślin a może nawozu? - dobrze trafiłeś! Zajmujemy się zaopatrzeniem rolnictwa w środki do produkcji i jesteśmy w tym na tyle dobrzy, że utrzymaliśmy się w branży już 16 lat a nasi klienci się nami nie znudzili. Działamy szczególnie w rejonie naszej pięknej Kurpiowszczyzny (województwo mazowieckie, warmińsko-mazurskie, podlaskie) i okolicach. Jak każda dobra firma myślimy o tym by ciągle zwiększać liczbę naszych zadowolonych klientów.

To nasza strona w Internecie. Jeśli masz jakieś spostrzeżenia, chętnie poznamy Twoje zdanie bo przecież jesteśmy tu dla Ciebie. Dzwoń, pisz - postaramy się sprostać wyzwaniom.

Interesuje Cię nasza historia i profil działalności? - zajrzyj w zakładkę Firma. Chciałbyś zamówić coś z naszego asortymentu? Emaile działają 24 godziny na dobę przez 7 dni tygodnia - pisz śmiało na adres farmerprusaczyk@gmail.com lub użyj naszego formularza kontaktowego.